Доленосне поле європейської історії

Транспорт замовника

Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з історією поля Полтавською битви, на якому збереглися археологічні пам’ятки, а також  упродовж ХІV–ХХ століть відбулися важливі військові баталії: епізод битви Великого Литовського князя Вітовта на Ворсклі (1399 р.), заключний етап битви Виговського – Пушкаря (1658 р.), Полтавська битва (1709 р.), операція «Френтік» (1944 р.).

Під час екскурсії Ви зможете відвідати:

Пам’ятники поля Полтавської битви: шведам від співвітчизників, шведам від росіян, обеліски на місцях редутів московської армії, пам’ятний знак на місці командного пункту Петра І на території другого укріпленого табору московської армії.

Музейне містечко: братська могила  воїнів московської армії, каплиця святих Петра і Павла, Сампсоніївська церква, ротонда вшанування пам’яті  полеглих у Полтавській битві, пам’ятник Петру І.

Музей історії Полтавської битви.

Вартість екскурсії – 600 грн. з групи + вхідні квитки до музею (група до 25 осіб).

Участь в екскурсії за умови попередньої обов’язкової реєстрації! 

Деталі за тел. 066 573 31 82 

На початку заходів – обов’язковий температурний скринінг та наявність в учасників індивідуальних засобів протиепідемічного захисту обличчя. Організатори залишають за собою право відмовити екскурсанту в наданні послуги за наявності в останнього очевидних симптомів респіраторного захворювання.

 

доленосне поле єжвропейської історії