Охорона заповідника (в т. ч. фізична охорона та спостереження за ручними системами тривожної сигналізації)

Для потреб Замовника виникла потреба здійснити закупівлю послуг за предметом Охорона заповідника (у т. ч. фізична охорона та спостереження за ручними системами тривожної сигналізації); 79710000-4 Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника застосувавши процедуру закупівлі «Закупівля без використання електронної системи».

Діючи у відповідності до п. 5, ч. 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та на підставі п. 2, част. 2, ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно Постанови КМУ від 21 листопада 2018 р. № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», Закону України № 1709-VI від 05.11.2009 року «Про музеї та музейну справу» ст. 151, ст. 29, Постанови КМУ № 1388 від 2 грудня 2021 р. «Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України» і Переліку музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України.

Таким чином, Управління поліції охорони в Полтавській області є монополістом по наданню послуг у сфері охорони громадського порядку і безпеки, тому постачання послуг охорони іншими постачальниками на даний час є неможливим.

Керуючись вищевикладеним замовник прийняв рішення укласти прямий договір з Управлінням поліції охорони в Полтавській області.

05 січня 2023 року було проведено переговори з Управління поліції охорони в Полтавській області переговори щодо заключення прямого договору на постачання послуг охорони заповідника (у т. ч. фізичної охорони та спостереження за ручними системами тривожної сигналізації).  Результатом переговорів стало підписання прямого договору на постачання послуг охорони заповідника (у т. ч. фізичної охорони та спостереження за ручними системами тривожної сигналізації.

Загальна вартість договору становить 1329210 гривень 00 коп. (один мільйон триста двадцять дев’ять тисяч двісті десять грн. 00 коп.) з ПДВ.