«Освітні традиції на Шведській Могилі»

Ця екскурсія присвячена невідомій історії Шведської Могили, занурить у буремні 1917-1921 рр., розповість про тісний зв’язок між історією, освітою, релігією та музейною справою.

Під час екскурсії ви  почуєте  історію виникнення першої школи на Шведській Могилі та  Олександро-Миколаївської трикласної церковно-вчительської школи (розташовувалася в  будівлі сучасного Інституту свинарства та агропромислового виробництва НААН). Дізнаєтеся,  що пов’язує кадетів Петровського Полтавського кадетського корпусу із полем Полтавської битви. Вам відкриють  маловідому сторінку благодійницької діяльності «Сестринського братства» та його натхненної очільниці Марії Прохорової. Ви почуєте  історію госпіталю та дитячого сиротинця на Шведській Могилі (сучасне приміщення музею історії Полтавської битви). Екскурсія передбачає відвідування музею історії Полтавської битви.

 

Вартість екскурсії – 500 грн. (вартість тематичної екскурсії) з групи + 40 грн. з однієї особи (вартість вхідного квитка) (група 25 осіб).

Проводиться тільки за попереднім замовленням!
Запис за тел. +380665733182

На початку заходів – обов’язковий температурний скринінг та наявність в учасників індивідуальних засобів протиепідемічного захисту обличчя. Організатори залишають за собою право відмовити екскурсанту в наданні послуги за наявності в останнього очевидних симптомів респіраторного захворювання.

Освітні традиції на Шведській Могилі